Targus Grid Advanced 32L
1995 грн. 2195 грн.
Targus Safire 15.6
995 грн.
Targus Matrix 16
800 грн.

Рюкзак для ноутбука Targus Київ, Україна, інтернет-магазин

Спеціалізація компанії Targus - надійні і довговічні сумки, рюкзаки та аксесуари для ноутбуків, нетбуків та планшетів, оснащені вбудованими системами захисту від пошкоджень.

Компанія Таргус заснована в Англії в 1983 і є найбільшою компанією і світовим лідером, випускає сумки та рюкзаки для ноутбуків провідних виробників : HP, Dell, Lenovo, Sony, Asus, і ін. Офіси компанії розташовані в 45 країнах світу а дистрибуція здійснюється в 145 країнах.

Що робить рюкзаки Targus такими особливими? Роки виробничого досвіду, інновацій та відгуків клієнтів поширюються на кожен з продуктів компанії. За останні 30 років рюкзаки компанія заслужила велику репутацію, надаючи високоякісні, кращі у своєму класі рішення, пропонуючи унікальне поєднання стилю, універсальності і захисту.

На особливу увагу заслуговує рюкзак для ноутбука Targus серії Grid. Рюкзак має повноціний захист від ударів, водонепроникний, а при його виробництві використовувалися не менше п'яти шарів захисту з високоякісних матеріалів: гумовий бампер, легкий ущільнювач, штучна шкіра, поліуретанова піна з ефектом пам'яті і м'яка поліестрова тканина Nyflex. При виробництві усі сумки та рюкзаки Targus проходять глибокий контроль якості а їх дизайном займається власна дизайнерська студія.

Особливістю компанії є широка лінійка продукції для всіх демографічних груп - від тінейджерів до керівників компаній. Та на всі випадки - рюкзаки шкільні та для студентів, для поїздок на роботу, у відрядження, туристичні рюкзаки.