Оплачуйте при отриманні

Ви отримуєте замовлення на одному з відділень служби доставки, перевіряєте товар на відповідність опису та його стан, лише після цього оплачуєте за товар за допомогою поослуги накладного платежу служби доставки.
Ціна доставки 50-60 грн. (в залежності від пункту доставки).

Важливо!
Окрім плати за доставку компанія "Нова Пошта" стягує плату за накладний платіж (переведення коштів від покупця до продавця) в розмірі 20грн + 2% від покупки. Наприклад для товару в 800грн. платіж складе 20грн + 800грн x 2% = 36 грн. Якщо Ви не бажаєте платити за накладний платіж Ви можете оплатити товар попередньо через банк, термінал чи переказ з картки. Для цього при оформленні покупки в полі "Повідомлення" вкажіть "Оплата на картку". Ми отримуємо Ваше замовлення та надсилаємо Вам номер картки куди здійснювати оплату. Після зарахування коштів за товар на нашу картку ми надсилаємо товар, Ви економите на доставці.

Доставка 1-3 дні

Доставка здійснюється компанією "Нова пошта" на будь-яке відділення компанії в Вашому населеному пункті. Зазвичай термін доставки сягає 1-2 дні, рідко 3 дні. Як тільки товар надійде до місця призначееня на Ваш телефон надійде смс сповіщення з зазначеним номером накладної для отримання товару.

Гарантія повернення товару

Згідно закону про захист прав споживачів, покупець може повернути товар на протязі 14 днів з дня покупки.

Єдиною умовою при цьому є відповідність товару стану в якому його придбали.

Процедура Повернення:

• Зв'яжіться з нами, щоб менеджер магазину вислав Вам дані, куди необхідно повертати товар;
• Також повернути товар Ви можете за тією ж Товарно-траспортною накладною, по якій він був отриманий.
• Повернення грошових коштів відбувається протягом 2 банківських днів з моменту отримання товару який підлягає поверненню;
Грошові кошти за Вашим бажанням Ви отримуєте через Накладний платіж "Нової Пошти" або переказом на Вашу банківську картку.
• Витрати з пересилання і повернення платежу відбуваються за рахунок покупця (за тарифами "Нової Пошти").