Міські, спортивні рюкзаки Puma (Пума)

Німецький бренд Puma (Пума) - це один з найстаріших брендів у сфері виробництва спортивного одягу, взуття та аксесуарів. Все розпочалося з 1924 року, коли два брати організували свою сімейну фірму з пошиття взуття Dassler. Пізніше, з 1948 року брати розділили спільну справу і заснували дві незалежні компанії. Адольф назвав свою фірму «Adidas», а підприємство Рудольфа отримало назву «Puma».

Пріоритетним напрямком компанії Puma стає виробництво футбольного взуття. Нове взуття належним чином оцінили професійні футболісти. І до 1952 року збірна Німеччини була повністю одягнена в Puma.

Зараз бренд Puma об'єднує у собі не тільки спортивне взуття, одяг та інвентар, а й різноманітні аксесуари, рюкзаки, сумки. Спортивні рюкзаки Пума стають дуже популярними завдяки неповторному стилю та функціональності. Компанія співпрацює з багатьма відомими дизайнерами та випускає лімітовану продукцію. Рюкзаки Puma (Пума) мають яскраво виражену направленість на задоволення потреб осіб що ведуть активний спосіб життя, а значний обсяг продукції розроблений під конкретний вид спорту. Рюкзак Пума неодмінно виділить свого власника з натовпу завдяки стильному дизайну.

На сьогодні торгова марка перетворилася на справжню світову імперію, співпрацює з багатьма знаменитими спортсменами і цілими спортивними асоціаціями, а також є офіційним спонсором спортивних змагань.