Рюкзаки Nitro Snowboards. Рюкзак для сноуборда, скейта, міські та туристичні рюкзаки

Nitro Snowboards - це один з найстаріших брендів на ринку сноубордів та спорядження. Компанія була створена в Сіетлі в 1990 році. ЇЇ засновники Томас Делаго и Сепп Ардельт, професійні рейдери які були не задоволенні наявною на той час якістю дошок. І з тих пір присвятили своє життя створенню кращих продуктів для сноуборда.

Ось вже більше 25 років компанія з пристрастю розробляє високоякісну продукцію. Залишаючись вірним своїм корінням, прагнуть досягати успіху у спорті завдяки інноваційним технологіям, дизайну та матеріалам. І вони доводять це при створені рюкзаків.

Віддані своїй ідеї, рюкзаки Nitro в більшості своїх моделей розроблені саме для любителей сноубордингу. Рюкзак для сноуборда Nitro - це надміцний матеріал, якісне кріплення, стратегічно розміщені кишені для зручного доступу, багато місця для усіх необхідних речей, ергономічна спинка та лямки що забезпечують зручну посадку.

Також компанією представленна велика кількість моделей для різних потреб: універсальні міські рюкзаки, для ноутбука, туристичні рюкзаки, рюкзаки для скейта, шкільні рюкзаки та для студентів, дорожні сумки.

Команда Nitro розробляючи свої рюкзаки перш за все використовує її у різних умовах. Будь то щоденні поїздки на роботу, тривалі подорожі чи походи у гори. Усі зібрані данні допомагають удосконалювати свою продукцію. Рюкзаки Nitro розроблені щоб бути більш функціональними, зручними та стійкими ніж інші.