Рюкзак Dakine (Дакайн) Київ, Львів, Україна | інтернет-магазин

Рюкзак Dakine - це поєднання високої якості і модного дизайну з великими функціональними можливостями.

Американський бренд Dakine (Дакайн) мабуть найбільш впізнаваний бренд у світі що став символом якості, ергономічності, міцності і унікального стилю на будь-який смак та комфорту. Такого асортименту рюкзаків та аксесуарів немає в жодного іншого виробника. В основному продукція марки - це стиль унісекс. Проте велика кількість моделей поділена виключно на категорії: чоловічі, жіночі рюкзаки Dakine, дитячі та шкільні рюкзаки.

Завдяки тісній співпраці з популярними спортсменами та командами, в таких видах спорту як серфінг, сноубординг, кайтинг, скейтбординг, альпінізм і маунтінбайкінг, Dakine займає провідні позиції на світовому ринку для екстремальних видів спорту та активного відпочинку.

Dakine рюкзаки для сноуборда і лиж - особливість кампанії. Надзвичайно зручні, з безліччю окремих відділеннями для екіпірування. Причому більшість моделейм мають кріплення для сноуборда, лиж та скейта одночасно, а також злегкістю можуть використовуватися як міські рюкзаки.

Скейтери також знайдуть модель для себе. Dakine рюкзак для скейта - це сучасний дизайн, різноманітність кольорів, досить легкі, зі зручним та надійним кріпленням для скейтборда.

Dakine - рюкзак, що продуманий до дрібниць, самого різного призначення. Міський рюкзак, спортивний, туристичний рюкзак, фоторюкзак, шкільний рюкзак.

Купити рюкзак Дакайн - означає отримати зручний рюкзак на будь-який день, що буде служити Вам багато років завдяки надміцному, прогумованому водовідштовхувальному матеріалу, анатомічній спинці та надійним ергомічним лямкам.

Вся особливість у деталях, а їх безліч: приховані відділення для документів та цінних речей, зручні органайзери, зовнішні кишені для пляшок та фляг з водою, герметичні кишені з охолодженням для їжі, спеціальні відділення з ущільненням для розміщення ноутбука та планшета, кріплення для спортивного інвентарю та туристичного спорядження, флісові кишені для сонцезахисних окулярів. Рюкзак Dakine має оригінальний зовнішній вигляд, який додасть вашому образу нового, цікавого забарвлення.