Рюкзаки Burton

Рюкзак Burton Київ, Україна, інтернет-магазин

Burton - легендарна американська компанія, яку заснував Джейк Бертон в 1977 році в штаті Вермонт, США. Це світовий лідер у виробництві сноубордів, кріплень одягу та аксесуарів для сноубордингу. Американському бізнесменові Джейку Бертону нерідко приписують винахід сноуборду, хоча від цієї честі Джейк відхрещується, стверджуючи, що він всього лише допрацював цей виріб.

Розвиток бренду спричинило за собою появу принципово нового виду спорту, який з часом потіснив лижі. У створенні нового спорядження, крім професійних розробників, пряму участь беруть досвідчені райдери, завдяки чому Burton рюкзак та вся продукція компанії завжди була і залишається еталоном виняткової якості в сноубордному світі. Розробляючи і випускаючи кілька років виключно дошки для сноуборду, містер Бертон вирішив не зупинятися на досягнутому, і незабаром був налагоджений випуск спортивного інвентарю, одягу, сумок та рюкзаків.

В основному рюкзаки Burton орієнтовані на сноубордистів і лижників, проте є чимало універсальний моделей: туристичні рюкзаки, міські, Burton рюкзаки для скейтборда. Купити рюкзак Burton - означає отримати відмінну якість та неперевершену практичність. Всі Burton рюкзаки продумані до дрібниць та виконані виключно з найкращих матеріалів зі застусуванням якісної фурнітури. Все, заради того, щоб власник відчував виключно задоволення та практичність.

Якщо це Burton рюкзак для сноуборда чи скейта - ви можете бути впевненим що ваша дошка буде міцно закріплена, рюкзак має атономічну спинку, ергономічні лямки, а для речей відведено достатньо місця, присутні відділення-органайзери, кишені на флісовій підкладці для окулярів, кишені для пляшок з водою. Неоминули і міські рюкзаки Burton, які як правило всі мають відділення для ноутбука і планшета, кишеню для окулярів на флісовій підкладці, кишеню-органайзер, безліч скритих кишень для цінних та дрібних речей.

Сьогодні компанія Burton, що базується в Burlington (Вермонт, США) - найбільша в світі сноуборд-компанія з багатомільярдними оборотами і величезним штатом співробітників по всьому світу. Частка Burton складає полову всього ринку спорядження для сноубордингу - дощок, кріплень, взуття, шоломів, окулярів, спеціального одягу, сумок та рюкзаків. Продукція Burton коштує чималих грошей, але її якість - поза конкуренцією. Компанію як і раніше очолює Джейк Бертон, вільний від нагляду інвесторів, Бертон може дозволити собі розкіш керувати компанією так, як йому заманеться. Звідси особлива корпоративна культура, що панує в компанії. У Burton працює дуже багато молоді, яку привертає неформальна атмосфера, що панує в компанії. Напевне саме тому продукція компанії завжди така унікальна та неповторна.