Рюкзак Burton Київ, Україна, інтернет-магазин

Burton - легендарна американська компанія, яку заснував Джейк Бертон в 1977 році в штаті Вермонт, США. Це світовий лідер у виробництві сноубордів, кріплень одягу та аксесуарів для сноубордингу. Американському бізнесменові Джейку Бертону нерідко приписують винахід сноуборду, хоча від цієї честі Джейк відхрещується, стверджуючи, що він всього лише допрацював цей виріб.

Розвиток бренду спричинило за собою появу принципово нового виду спорту, який з часом потіснив лижі. У створенні нового спорядження, крім професійних розробників, пряму участь беруть і досвідчені райдери, завдяки чому Burton рюкзак та вся продукція компанії завжди була і залишається еталоном виняткової якості в сноубордному світі. Розробляючи і випускаючи кілька років виключно дошки для сноуборду, містер Бертон вирішив не зупинятися на досягнутому, і незабаром був налагоджений випуск спортивного інвентарю, одягу, сумок та рюкзаків.

В основному рюкзаки Burton орієнтовані на сноубордистів і лижників, проте є чимало універсальний моделей: туристичні рюкзаки, міські, Burton рюкзаки для скейтборда. Купити рюкзак Burton - означає отримати відмінну якість та неперевершену практичність. Всі Burton рюкзаки продумані до дрібниць та виконані виключно з найкращих матеріалів зі застусуванням якісної фурнітури. Все, заради того, щоб власник відчував виключно задоволення та практичність.

Якщо це Burton рюкзак для сноуборда чи скейта - ви можете бути впевненим що ваша дошка буде міцно закріплена, рюкзак має атономічну спинку, ергономічні лямки, а для речей відведено достатньо місця, присутні відділення-органайзери, кишені на флісовій підкладці для окулярів, кишені для пляшок з водою. Неоминули і міські рюкзаки Burton, які як правило всі мають відділення для ноутбука і планшета, кишеню для окулярів на флісовій підкладці, кишеню-органайзер, безліч скритих кишень для цінних та дрібних речей.