Рюкзак для ноутбука

Рюкзаки для ноутбуків

Регулярно користуєтеся портативної комп'ютерною технікою? Потрібен постійний доступ до девайсів на роботі, в університеті, у поїздці? Рюкзаки для ноутбуків спеціально призначені для таких цілей. Маючи спеціальні відсіки в рюкзак для ноутбука можна зручно розмістити девайси і супутні аксесуари. При цьому залишається достатньо місця для інших речей, що дуже актуально у подорожах, коли крім комп'ютерної техніки потрібно взяти велику кількість одягу.

Який купити рюкзак для ноутбука

Перед тим як купити рюкзак для ноутбука визначте який варіант більш прийнятний для Вас:

рюкзак для ноутбука 17

Незалежне відділення для ноутбука

Такий варіант найбільш практичний. Для девайса відведено окремий відсік на спинці рюкзака який закривається на блискавку. Відділення має щільні стінки для захисту від можливих непередбачених ударів, а місця відведено рівно стільки, щоб ноутбук щільно утримувався на одному місці. Додатково тут може бути присутня кишеня для планшета (як правило з флісовою підкладкою). Такий варіант найбільш зручний. Щоб швидко дістати техніку не потрібно забратися всередину рюкзака де розташована велика кількість інших речей. Також тут зручно зберігати документи і не бояться що вони помнуться.
Приклад: рюкзак для ноутбука 17 дюймів Dakine Campus DLX 33L

рюкзаки для ноутбуков 15

Усередині головного відділення

Ноутбук розташовується всередині головного відділення. Щільні стінки захищають від ударів і подряпин. Прийнятний варіант якщо носити не багато речей, в іншому випадку якщо інших речей всередині занадто багато дістати лептоп з рюкзака може бути трохи незручно.
Приклад: рюкзак з відділенням для ноутбука 15 дюймів Dakine factor 22L

рюкзак с отделением для ноутбука

Доступ з боку

Мікс між першим і другим варіантами. Ноутбук розташовується всередині основного відділення при цьому є окремий бічний доступ який закривається на блискавку. Дуже зручно коли потрібно швидко дістати девайс і покласти назад. Також через бічний доступ можна дістати інші речі, особливо зручно коли потрібно щось дістати на самому дні.

рюкзак под ноутбук

Кишеня на резинці

Кишеня з тканини без м'яких вставок. Такий варіант менш практичний. Але все ж свою функцію він виконує. Ноутбук розташовується в одному місці, не бовтається і не перемішаний з іншими речами. Рюкзак під ноутбук такого роду як правило невеликого розміру, міського стилю.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити рюкзак для ноутбука у Києві з доставкою по Україні. Чоловічі та жіночі рюкзаки для ноутбуків від 13 до 17 дюймів по прийнятній ціні від якісних всесвітньо відомих брендів.